UA RU EN

Український скелетоніст Гераскевич готує особливий шолом на Олімпіаду: зображені загиблі спортсмени

На змаганнях Олімпійських ігор український скелетоніст Гераскевич працює над шоломом, який вшановує пам'ять спортсменів, що покинули нас. Фото: Главком

Шолом Владислава Гераскевича для Олімпіади 2026

Український скелетоніст Владислав Гераскевич підготував особливий шолом для Олімпійських ігор 2026 року. На цьому шоломі зображені загиблі українські спортсмени, які стали жертвами повномасштабного вторгнення Росії. Гераскевич повідомив, що наразі існують деякі зауваження від оргкомітету щодо шолома, і він сподівається, що питання буде узгоджено найближчими днями.

Графік змагань

Перший заїзд Владислава Гераскевича на Олімпіаді заплановано на четвер, 12 лютого 2026 року, о 10:30. Він також зазначив, що 9 лютого відбудеться третій змагальний день Олімпіади, під час якого українці виступлять лише у двох дисциплінах.

Гераскевич також розповів про попередження від Міжнародного олімпійського комітету (МОК), яке надійшло після протестів юніорської команди України на етапі Кубка Європи. МОК просив не влаштовувати акцій проти війни під час Олімпійських ігор. Спортсмен зазначив, що організація контактувала з українською стороною, щоб передати цю інформацію і уникнути можливих протестів під час змагань.

Підготовка Владислава Гераскевича до Олімпійських ігор 2026 року відображає не лише спортивні амбіції, а й глибокий патріотизм та пам'ять про загиблих українських героїв. Його ініціатива з шоломом може стати символом боротьби та національної єдності.

Ці події підкреслюють складний контекст, в якому відбуваються міжнародні спортивні змагання, особливо для країн, що переживають конфлікти. Такі кроки, як ініціатива Гераскевича, можуть вплинути на сприйняття України на міжнародній арені та підвищити увагу до її викликів у часи війни.