UA RU

В Києві дороги "посипатимуть снігом": Кличко знову смішно обмовився

У столиці знову випадок з цікавим висловлюванням мера Кличка про зимову погоду. Фото: https://ua.korrespondent.net







Столичний мер заявив, що в місті готові і "посипатимуть снігом, розчищатимуть максимально".


Мер Києва Віталій Кличко обмовився під час розповіді про підготовку комунальних служб столиці до снігопадів.


"Усім службам повідомили, будемо посипати снігом, розчищати максимально", – сказав Кличко.



Мер закликав не користуватися взимку власними автомобілями, а пересісти на метро.


"При нагоді раджу користуватися громадським транспортом, тому що завжди, коли сніг, у нас Київ – суцільний затор", – додав Кличко.