UA RU

На Миколаївщині зростає кількість хворих на коронавірус

В Миколаївській області спостерігається збільшення захворюваності на COVID-19. Фото: inkorr.com

Поки на Одещині зменшується кількість хворих на коронавірус, у "сусідів" ситуація погіршується. Як заявляють медики, похолодання дають про себе знати. Жителі Миколаєва стали хворіти частіша, та й стрес впливає на захист імунної системи.

З минулого тижня кількість хворих на ковід збільшилася на 4%. Серед них є діти та дорослі. Зріст захворюваності спостерігається в області та місті Миколаїв.

Потрібно також враховувати, що кількість медиків в зоні активних воєнних дій суттєво зменшилася, а тому навантаження на медичні заклади в рази більше.