UA RU

В ОАЕ поступово скасовують коронавірусні обмеження








Влада ОАЕ оголосила, що поступово зніматиме обмеження в країні, викликані пандемією COVID-19.


В ОАЕ 100% населення вже отримали перше щеплення, а 94,75% – повністю вакциновано.


Знайти роботу за кордоном допоможуть на сайті layboard.com


Обмеження знімуться на туристичних об'єктах, у торговельно-розважальних комплексах та інших комерційних підприємствах.


«У зв'язку із зменшенням кількості хворих на COVID-19 ми запускаємо процес поступового зняття обмежень. На тлі зниження показників він буде завершений до середини лютого», – заявив представник Національного управління з кризових та надзвичайних ситуацій Саїф Аль Дахері.



Також прийнято рішення скоротити соціальну дистанцію у мечетях між людьми, що моляться, до 1 метра. Незважаючи на це, місцева влада закликає не забувати про протиепідемічні заходи, зокрема масковий режим.


У країні на високому рівні продовжують стежити за дотриманням запобіжних заходів.