Головне управління Національного банку ввело нові правила купівлі/продажу валюти в пунктах обміну.
Закон доповнений наступними параграфами:
- Обмежать курс в обмінниках. Нині вони ставлять будь-які ціни та контролює їх лише ситуація на ринку.
- Заборонять рекламу. Стоїть завдання зробити так, щоб українці згадували про обмінників лише у той момент, коли їм справді потрібно купити валюту.
- Збільшать податки. Будуть вимагати сплачувати обов'язковий щомісячний внесок, який мають робити усі обмінники, незважаючи на розмір їхнього прибутку.
- Підсилять контроль. Після письмового попередження пропонується забирати ліцензію на роботу обмінного пункту у разі невиконання нових зобов’язань.
Нацбанк до того ж пропонує зобов'язати щомісяця обмінники вносити фіксований платіж.