У Києві в поштовому відділенні стався вибух, який призвів до травмування п'ятеро працівників. Зараз їм надають медичну допомогу, на місці події працюють слідчо-оперативна група, вибухотехніки та медичний персонал.
Мер Києва Віталій Кличко підтвердив, що вибух стався в одному з відділень "Укрпошти" та підтвердив про госпіталізацію поранених працівників. Про стан постраждалих наразі немає інформації.
Поліція розслідує цей інцидент, щоб з'ясувати причини вибуху та знайти винних у цій ситуації. Усі подробиці цього події поки що уточнюються.