UA RU EN

Вибух у дніпровському ліцеї: двоє школярів травмувалися під час демонстрації боєприпасів

Трагічний інцидент в учбовому закладі Дніпра: під час показу небезпечних предметів постраждали двоє учнів.

Вибух у ліцеї Дніпра

В Дніпрі 23 лютого в одному з ліцеїв під час демонстрації навчальних боєприпасів стався вибух, внаслідок якого двоє неповнолітніх отримали легкі тілесні ушкодження. Обидва школярі були направлені до лікарні для обстеження. Інцидент супроводжувався також задимленням.

На місце події оперативно виїхала слідчо-оперативна група та ювенальні поліцейські. Вони зафіксували обставини події та розпочали перевірку. Поліція розглядає можливість відкриття кримінального провадження, щоб встановити деталі інциденту.

Соціальні мережі та подібні інциденти

У соціальних мережах 23 лютого з’явилась інформація про цей випадок. Варто зазначити, що раніше в столичній школі стався подібний інцидент, коли учень кинув страйкбольну гранату, яка вибухнула всередині будівлі, проте тоді обійшлося без постраждалих. На місце того інциденту також прибули спеціалісти вибухотехнічної служби та слідчо-оперативна група.

Цей інцидент в Дніпрі підкреслює важливість безпеки у навчальних закладах, особливо при проведенні демонстрацій, пов'язаних із використанням боєприпасів. В умовах підвищеної уваги до безпеки школярів і вчителів, подібні випадки можуть призвести до перегляду навчальних програм та процедур, щоб запобігти подібним ситуаціям у майбутньому. Реакція поліції та відповідних служб на даний випадок може вказувати на серйозність підходу до розслідування таких інцидентів і їх наслідків для освітніх установ.