UA RU

"Війна в Україні повинна і буде завершена незабаром": Трамп заявив про відправку міністра фінансів США до Києва

Сполучені Штати підтримують Україну у важкий час: міністр фінансів відвідає Київ для обговорення подальшої допомоги Фото: hvylya.net

Президент США висилає міністра фінансів до України для перемовин з Зеленським


Президент США Дональд Трамп оголосив про відправку міністра фінансів Скотта Бессента до України для посидання з українським президентом Зеленським. Він підкреслив важливість найшвидшого завершення війни у своєму повідомленні в соціальній мережі Truth Social.


"Я відправляю міністра фінансів Скотта Бессента в Україну для зустрічі з президентом Зеленським. Ця війна ПОВИННА і БУДЕ ЗАВЕРШЕНА СКОРО - Надто багато смертей і руйнувань. США витратили МІЛЬЯРДИ доларів у всьому світі, з невеликою віддачею. КОЛИ АМЕРИКА СИЛЬНА, СВІТ ПЕРЕБУВАЄ В МИРІ", - написав Трамп.



За даними Bloomberg, Бессент стане першим членом кабінету Трампа, який відвідає Україну. Його візит планується на цей тиждень і буде присвячений переговорам про доступ американських компаній до розробки українських корисних копалин.


Радник з національної безпеки Трампа Майк Волтц підтвердив, що обговорення майбутньої допомоги Україні планується на цей тиждень. Зокрема, розглядатиметься партнерство у сфері рідкісних земель, природних ресурсів, нафти і газу України, а також покупка американської продукції.


Раніше, 3 лютого, Трамп заявив про зацікавленість у укладанні угоди з Україною щодо отримання рідкісноземельних металів та інших ресурсів в обмін на постачання зброї.