Візит генерального секретаря ООН з туризму до України
Уперше за 10 років генеральний секретар ООН Туризм H.E. @shaikha_nasser відвідав Україну. Під час цього візиту було досягнуто практичних рішень і нових партнерств, які сприятимуть відновленню туристичної галузі країни. У тексті візиту наголошено на глобальній потребі в інвестиціях у цифрові рішення, інновації та безпеку мандрівників.
Організація візиту
Організацію візиту забезпечили кілька ключових структур. Серед них:
- @satd.ukraine
- @unwto
- @mincultukraine
- посольство України в Іспанії
Радниця з міжнародних відносин @khrystynakulyk була зазначена як важлива учасниця організації заходу. Гостинність і організацію ділової частини візиту забезпечували Intercontinental Kyiv та Artem P. Kyiv. Безпечну та комфортну логістику реалізували Transflot та @vfedosyuk. Супровід і допомогу з перекладом надали @ucci_ua та @ya_marichka.
Цей візит має важливе значення для розвитку туристичного сектору України, відкриваючи нові можливості для співпраці та інвестицій.
Візит генерального секретаря ООН з туризму до України символізує відновлення міжнародної підтримки країни, яка переживає складні часи.
Зосередження на інвестиціях у цифрові технології та безпеку мандрівників може допомогти Україні відновити її туристичний потенціал, що є важливим для економічного зростання. Цей крок підкреслює стратегічне значення туристичної галузі для загального розвитку країни в умовах поточних викликів.
Паралельно з візитом генерального секретаря ООН з туризму, важливі зміни відбуваються і в управлінні туристичним сектором України. Нещодавно Кабмін передав контроль за туризмом Міністерству культури, що відкриває нові горизонти для розвитку галузі. Це рішення підкреслює важливість інтеграції культурних і туристичних ініціатив в єдину стратегію відновлення.