UA RU EN

Втома та відчай у РФ зростають: чи змусить це Путіна припинити війну

Зростаюче невдоволення в Росії: чи стане це поштовхом до миру?

Ситуація в Росії та тиск на Путіна

Австралійський генерал-майор у відставці Мік Раян заявив про зростання втоми та відчаю всередині Російської Федерації, що може посилити тиск на президента Володимира Путіна з метою припинення війни в Україні. У своєму інтерв'ю для '24 Каналу' Раян наголосив, що перспектив перемоги у Кремля фактично немає, але наразі змін у цій ситуації не спостерігається. Російська влада продовжує посилювати контроль над суспільством, а також нарощує примусові заходи для поповнення армії.

Згідно з інформацією, переданою виданням 'Главком', російська економічна модель ізолюється та занурюється в системну кризу. Фінансовий сектор РФ перейшов у режим "керованого хаосу", а приховування реального стану справ у фінансовій сфері стало державною політикою. Цивільні галузі промисловості стрімко скорочуються, малий бізнес в РФ масово вимирає, а державний борг зростає шаленими темпами. Компанії в Росії також почали масово скорочувати закупівлі сировини.

Внутрішнє невдоволення та його наслідки

"Приємно чути про відчай і втому, що зростають в Росії. Це очікувано, адже вони програють цю війну. Перспектив перемоги Росії у цій війні майже немає, і чим більше відчаю та втоми, тим сильнішим буде тиск на Путіна з метою припинення війни."
Мік Раян

Зростання внутрішнього невдоволення може з часом суттєво вплинути на політичні рішення Кремля, що підкреслює важливість подій всередині країни у контексті триваючого конфлікту.

Заяви Раяна свідчать про можливий перехід в Росії до більш напруженої внутрішньої політики в умовах зростаючого невдоволення. Важливо зазначити, що ситуація в країні може змінити хід конфлікту в Україні, оскільки внутрішній тиск на владу може стати чинником, що спонукатиме до переговорів або інших форм вирішення конфлікту. Економічні проблеми та соціальна напруга можуть також призвести до змін у стратегії Кремля щодо ведення війни, оскільки тривала агресія стає все менш прийнятною для населення країни.

Внутрішнє невдоволення в Росії, яке підкреслює зростаючий відчай, може суттєво вплинути на політичні рішення Кремля. Це ставить під сумнів можливість подальшої агресії проти України. Більш детально про те, чому Путін опинився в пастці, з якої не може знайти виходу, можна дізнатися в нашій статті чому Росія не може виграти війну чи завершити її.