UA RU

Загроза масованого ракетного удару по Україні: чиновник НАТО зробив заяву

Ситуація з безпекою в регіоні залишається напруженою: експерти попереджають про можливі нові атаки на українську територію. Фото: glavcom.ua

За даними НАТО, Росія продовжує виробляти багато ракет з метою масованих ударів по Україні. Таку заяву зробив високопосадовець Альянсу під час міністерського засідання у Брюсселі.


За словами чиновника, Росія накопичує запаси ракет, оскільки тепер вона використовує масовані атаки дронами-камікадзе замість регулярних ракетних ударів.


Ця тактика є більш ефективною і зменшує потребу у великих ракетних ударах. Проте Росія не відмовляється від намірів здійснити ракетний удар по Україні в майбутньому.


За словами високопосадовця НАТО, збереження тактичних запасів дозволить Росії здійснити масовані удари, які мають велике військове значення та впливають на моральний дух. Також він зауважив, що Росія закуповує додаткові ракети у Північної Кореї.


Нагадаємо, що 3 квітня російські дрони-камікадзе атакували Харків, запустивши ракети. В результаті атаки виникли пожежі і постраждали будинки, є поранені і загиблі.


Зауважимо, що дані НАТО підтверджують наявність загрози з боку Росії. Їхні наміри повернутися до ракетних ударів по Україні створюють серйозну загрозу для безпеки країни та її громадян.