В Одесі зафіксували ще один випадок корупції – начальник лікарського відділення військового госпіталю вимагав велику суму грошей за допомогу у визнанні військовозобов'язаного непридатним до служби. Його взяли на гарячому під час отримання хабара у 2000 доларів. Тепер йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Чоловік, якого спробували підкупити, не розминувся з цим злочином і повідомив правоохоронцям. І завдяки його реакції затримано корумпованого медика. Тепер справа буде передана до суду, і обвинуваченому загрожує серйозне покарання за вимагання та одержання неправомірної вигоди.