У запорізькій команді рятувальників з'явилися нові пошукові собаки - Міла та Нота. Вони навчатимуться рятувати людей під завалами після обстрілів.
Міла - досвідчена вівчарка, яка вже має успішний досвід у пошуку загиблих. З ней працює Роман Самоленко, рятувальник-кінолог з унікальним співробітництвом зі своєю собакою.
Нота - молода собака, яка навчається шукати живих людей під завалами. Вона тренується під керівництвом досвідченого наставника Олександра Цвєтова.
Нота щодня отримує інтенсивну підготовку, щоб розвивати свої навички та бути слухняною. Велике значення кінологи приділяють систематичним тренуванням для підтримання інтересу та вправності у собак.
У команді рятувальників у Запоріжжі з'явилися нові пошукові собаки - Міла та Нота. Міла - досвідчена вівчарка, яка допомагатиме у пошуку загиблих, а Нота - молода перспективна собака, яка навчається шукати живих людей під завалами після обстрілів. Рятувальники тренують собак щодня, наголошуючи на важливості систематичної підготовки для успішних пошукових операцій.