Анджеліна Джолі планує знову усиновити дитину
Журналіст
Пащенко Ірина
20.06.2023 - 13:29
5008 переглянули
У свій час Анджеліна Джолі займалась усиновленням дітей, особливо у шлюбі з Бредом Піттом. Після розлучення акторка переживає непрості часи, та й діти виросли. Саме тому Анджеліна висловила бажання знову усиновити дитину.
Наразі акторка живе для себе. Вона обирає фільми, які їй подобаються, займається благодійністю та виховує 6 дітей. Найближчим часом вона стане дизайнером. Саме у такий час з'явились новини, що акторка готова взяти до сім'ї сьому дитину.
Анджеліна вже понад рік готує документи та дім. Ймовірно вона усиновить дитину з Ямайки. Нещодавно вона відвідала цю країну та вже познайомилась з малюком.
Офіційного підтвердження поки не було, проте джерело, близьке до акторки, повідомляє, що плани підтримують й всі діти Джолі.
Читайте також
Netflix купує права на нові сезони російського мультсеріалу “Маша та Ведмідь”
сьогодні, 07:40
36 переглянули
Окупаційна влада Криму скасувала всі дитячі змагання через атаки
сьогодні, 06:21
53 переглянули
Українські зірки, які стали прийомними батьками
вчора, 22:40
99 переглянули
Спорт із дітьми на 45 хвилин покращує здоров’я та роботу мозку
вчора, 14:48
90 переглянули
ООН вчетверте вносить Росію до списку ганьби через злочини проти дітей
вчора, 11:40
83 переглянули
Діти Зеленського залишаються в Україні під час війни
вчора, 10:32
91 переглянули

