Анорексія, панічні атаки та інші цікаві факти про Jerry Heil

Українська співачка Jerry Heil зіграла в "було / не було" і розкрила раніше невідомі про себе факти.

В програмі "Неймовірна правда про зірок" на телеканалі СТБ Jerry Heil взяла участь в грі "Було / не Було". Виконавиця відверто розповіла про те, як вона довела себе до анорексії, як поборола панічні атаки і чому не приймає роботу своїх батьків.

Анорексія

Дівчина довго листувалася з хлопцем онлайн і у них склалася певна "лав сторі". Але він був такий худий, що співачка теж вирішила худнути заради нього.

"Пам'ятаю, вранці я повинна була випивати зелений чай, в обід - з'їсти салат з огірка заправлений водою ... Звичайно, з таким харчуванням я схудла і у мене почалися проблеми з жіночим здоров'ям. Так мені поставили діагноз анорексія. А потім мама мене вирішила откроміть смаженими котлетами з риби, і тоді я почала навпаки - стрімко набирати вагу. З того періоду свого життя я намагаюся обережно ставитися до свого здоров'я".

Батьки-м'ясники

20 років співачка жила з тим, коли за вікном колють свиней. Але все одно не змогла з цим змиритися.

"Я шукала мамі роботу, але для людей, які десятками років займаються однією справою, потім важко кардинально змінити свою справу. Саме через них я стала веганів".

Панічні атаки

Вперше панічні атаки у Jerry Heil проявилися, коли треба було пройти великий натовп людей: починала наростати тривога і тремтіло все тіло.

"Я намагалася пройти цей натовп, незважаючи нікому в очі. Тоді я не знала, як викинути з себе цю тривожну агресію, і мені допомагала тільки робота з клінічним психологом. Я знайшла справжню себе, почала писати пісні і ділитися ними".

Зараз Jerry Heil бажає кожному прийняти себе, насолоджуватися кожним днем ​​і заздрити іншим хіба що із задоволенням - щоб це приводило до цілей і не руйнувало зсередини.

"Кайфуйте від життя!", - говорить виконавиця.