Ярослава Магучіх боротиметься за звання найкращої легкоатлетки року Європи

Голосування за кращих легкоатлетів Європи у 2024 році розпочалося, повідомляє Федерація легкої атлетики України.

26 жовтня будуть оголошені імена переможців на церемонії в Скоп'є. Українці можуть підтримати Ярославу Магучіх своїми голосами.

В 2024 році Магучіх побила світовий рекорд зі стрибків у висоту, злетівши на 2,10 м на етапі Діамантової ліги у Парижі. За місяць вона стала олімпійською чемпіонкою.

Вона також була переможницею і на інших змаганнях, включаючи Чемпіонат Європи та фінал Діамантової ліги. Єдиним турніром, де вона не здобула золото, був Чемпіонат світу в Глазго, де вона стала срібною призеркою.

Всі ці досягнення дозволили Магучіх потрапити до списку претенденток на звання найкращої легкоатлетки Європи.

Голосування триватиме до 29 вересня на сайті Європейської легкої атлетики. Для голосування потрібно обрати кандидатів та підтвердити свій голос, увійшовши в існуючий акаунт або створивши новий.