Атака на Харків: кількість постраждалих збільшилася
Журналіст
Ганна Ткач
25.07.2025 - 14:30
1127 переглянули
Російська терористична армія вдарила по Харкову
Як повідомляє glavcom.ua: Сьогодні, 25 липня, російська терористична армія вчинила напад в Індустріальному районі Харкова. У результаті загинув один і ще 7 людей отримали поранення. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.
«До певної міри постраждали 9 приватних будинків та два авто. Цього разу обійшлося без пожежі», – розповів Терехов.
Інші напади на Харків
Треба відзначити, що 24 липня російська терористична армія вчинила напад в центральній частині Харкова, що призвело до численних поранених.
Крім цього, нічогою 21 липня російська окупаційна армія атакувала Харків за допомогою безпілотників, здійснивши 12 ударів по місту.
При підступних нападах російської терористичної армії на Харківі загинув один і багато людей отримали поранення. Місто пережило серію нападів, що призвели до серйозних матеріальних збитків та загрози життю мирних мешканців.
Читайте також
Російські КАБи вбили жінку та двох дівчаток у Сумах
сьогодні, 11:04
26 переглянули
У Росії вночі безпілотники вдарили по НПЗ і складах Wildberries, є загиблі
сьогодні, 10:29
38 переглянули
Меланія Трамп посприяла возз'єднанню п'ятої групи українських та російських дітей
сьогодні, 09:33
49 переглянули

