Автомобільні гіганти Volkswagen та Ford об'єднуються

Німецький бренд Volkswagen і американський Ford заявили про створення альянсу.

В рамках партнерства передбачається, зокрема, спільна розробка комерційних транспортних засобів.

Ford вже випустив офіційну заяву про те, що уклав з Volkswagen меморандум про взаєморозуміння, що дозволяє вести роботу над спільними продуктами з цілої низки напрямків. Завдяки партнерству обидва виробники зможуть запропонувати своїм клієнтам нові продукти і скоротити витрати.

Примітно, що про обмін акціями між партнерами наміченого альянсу мови не йде - обидва виробники збережуть повну незалежність один від одного. Попередні переговори про формат альянсу вже проведені. Томас Седран, глава стратегічної групи Volkswagen, пояснив, що потенційне партнерство з Ford дозволить підвищити конкурентоспроможність обох компаній у всьому світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:     Україна підписала угоду щодо впровадження Hyperloop

Раніше Екхард Шольц, глава підрозділу легких комерційних автомобілів Volkswagen, повідомляв, що компанія вивчає можливості спільної роботи з іншими автовиробниками, в тому числі, через посилення екологічних вимог по відношенню до комерційного транспорту. Подробиць про спільні продукти альянсу на даний момент немає.

Скоріше за все, партнери зосередяться на розробці та виробництві електричних транспортних засобів і безпілотників, призначених для продажу по всьому світу.