Найпопулярніше зараз

Нічна атака дронів на Росію: уражені ТЕЦ та хімічний завод

Безпілотники атакували Росію: уражено ТЕЦ та завод
Під час темряви ворожі безпілотники завдали удару по промисловим об'єктам у Російській Федерації, завдавши значних пошкоджень.

Як повідомляє glavcom.ua: У ніч на 11 грудня безпілотники атакували Росію, ймовірно, з ураженням. Цю інформацію повідомляє Exilenova+. Безпілотні літальні апарати здійснили напад на Дорогобузьку теплоелектроцентраль у Смоленській області, яка постачає електричну та теплову енергію для промислових і житлових об'єктів регіону.

Атаки на хімічний завод та інші об'єкти

Також були здійснені напади на хімічний завод ПАТ "Акрон" у Великому Новгороді, одне з найбільших хімічних підприємств Росії. Деяка продукція цього заводу використовується для виробництва вибухових речовин.

Інші подібні інциденти

Нещодавно в Орловській області та Ставропольському краї також сталися вибухи, які, ймовірно, були спричинені атаками безпілотників. Також надходила інформація про можливу атаку на хімічне підприємство "Азот" у Невинномиську, де місцеві жителі свідчили про вибухи.

Ці події становлять серйозну загрозу для енергетики та промисловості Росії, порушуючи стабільність країни.

У результаті масових атак безпілотників на енергетичні та хімічні об'єкти в Росії, стабільність країни була серйозно підірвана. Події цієї ночі можуть мати далекосяжні наслідки для промислового сектора та енергетики Росії, підзагрожуючи подальшій стабільності країни.

Читайте також

Реклама