Бігус розповів про історію появи "плівок Медведчука" та оприлюднив всі 35 годин запису

Журналісти Bihus.Info опублікували всі матеріали «прослуховування» голови політради «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука. Загальна тривалість записів становить понад 35 годин.

Про це йдеться на YouTube-каналі журналістів, пише INKORR.com

Також журналіст-розслідувач Денис Бігус та ведучий Bihus.info розповів про те, як були створені "плівки Медведчука"

Бігус повідомив, що плівки були записані українськими спецслужбами з 2014 року. У рамках масштабної спецоперації спецслужби були задіяні СБУ та Головне управління розвідки Міноборони. За його словами, спецслужби записували записи телефонних розмов "усіх, до кого могли дотягнутися". Денис Бігус також додав, що у руках журналістів опинилися саме записи СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Директор НАБУ відреагував на «плівки Медведчука»

"Писали не лише телефон Медведчука, а й інколи його співрозмовників – перш за все це стосується його розмов з терористами. Тобто деякі розмови в нас були у двох екземплярах", – повідомив він.

Також у редакції опинилися записи, які не мають відносин до Медведчука, як, наприклад, дзвінки ватажків терористів у Кремль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Медведчук домовлявся з Росією про газ і затягував обмін полонених – плівки

Бігус також підкреслив, що при публікації записів вони не здійснювали жодної селекції. Він зазначив, що отримані записи були дуже хаотичними.

"Яка там вже селекція. Якщо те, що я бачив це стандарт зберігання даних у спецслужбах, то геть не дивно, що воно у них зникає, а у мене – з'являється", – зазначив журналіст.

Крім того, ще на початку відео Бігус повідомив, що в СБУ були здивовані та незадоволені тим, що їх записи опинилися у Bihus.info.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

221