У Суматру знайшли найрідкіснішу квітку світу: біологи плакали від знахідки
Журналіст
Ганна Ткач
25.11.2025 - 14:00
559 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Біологи, що працювали у джунглях Суматри, виявили найрідкіснішу квітку у світі - Rafflesia hasseltii. Цей емоційний момент став кульмінацією 13-річних пошуків. Знайти цю квітку вдалося після багатоденних пригод у густій джунглях, де хижаки й паразитичні рослини не дозволяли відпочити вченим. Рафлезія - це дивовижна рослина, що цвіте лише короткий час і виділяє запах м'яса, який приваблює мух для запилення.
Під таку екзотичну квітку пристосовується все лиш організм - і аборигени, й біологи. Тож виявлення Rafflesia hasseltii не лише підкреслює красу природної різноманітності, а й нагадує про важливість збереження рідкісних видів для майбутніх поколінь.
Читайте також
Україна втрачає 35% природного багатства Європи
22.05.2026 - 09:41
257 переглянули
Зеленський проти коаліції національної єдності: всі необхідні закони вже підготовлені
15.03.2026 - 16:09
422 переглянули
Netflix Ads розкрив дані про зумерів: як стримінг формує їхню ідентичність
11.12.2025 - 15:00
406 переглянули
Міжнародний день толерантності: як античні філософи заклали основи терпимості
16.11.2025 - 11:46
466 переглянули
Україна визначила пріоритети держінвестицій на наступні три роки: деталі
04.07.2025 - 15:00
648 переглянули

