Бізнес на контролі: Податкова розіслала понад тисячу листів-попереджень
Журналіст
Ганна Ткач
19.06.2025 - 13:00
468 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: ДПС почала інформувати компанії про можливі помилки та порушення, щоб уникнути "каральних" заходів у майбутньому.
Голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко підкреслив, що важливо, щоб ДПС виконувала не лише фіскальну та каральну, а й сервісну функцію. Він наголосив на тому, що спілкування та пояснення бізнесу стосовно податкових питань є важливою частиною роботи служби. Також було відзначено, що перед проведенням податкових перевірок ДПС розсилає листи з попередженнями та рекомендаціями щодо виправлення можливих порушень.
Ці кроки спрямовані на покращення взаєморозуміння між ДПС та бізнесом, а також на попередження порушень та спрощення податкового контролю.
Читайте також
Кожна друга митна декларація на вживані авто потрапить на додаткову перевірку
сьогодні, 06:20
133 переглянули
23 ТРЦ Києва нададуть робочі місця постраждалим від удару підприємцям
сьогодні, 05:48
139 переглянули
Microsoft створила відкритий стандарт для контролю ШІ-агентів
сьогодні, 05:28
125 переглянули
У Києві викрили підпільний бізнес із продажу "канабісних" цукерок та вейпів
сьогодні, 04:24
149 переглянули
Microsoft створила відкритий стандарт для контролю ШІ-агентів
сьогодні, 03:52
146 переглянули
Стартує держпрограма кредитів на власну генерацію для бізнесу до 25 млн євро
сьогодні, 03:48
134 переглянули

