На Закарпатті викрили схеми перетину кордону: понад 270 організаторів
Журналіст
Ганна Ткач
21.10.2025 - 16:15
716 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: На Закарпатті за останні 9 місяців виявили понад 270 осіб, які займалися незаконним перетинанням кордону. Згідно з даними Офісу генерального прокурора, 174 особи вже направлені до суду, а 395 затримано при спробі виїхати за межі країни.
Один із випадків – це молодик з Тячівщини, який за гроші намагався переправити двох чоловіків до Угорщини. Суд виніс йому ухвалу про 6 років ув'язнення. Також були засуджені інші двоє, які організували незаконний перетин кордону для військовозобов'язаних.
"Прокуратура не пропускає жодного випадку нелегального перетинання кордону, доводячи справи до обвинувальних вироків", - підкреслили у представництві.
У Закарпатті триває боротьба з незаконним перетинанням кордону, привласненням грошей та іншими злочинами, які пов'язані з міжнародною діяльністю. Прокуратура заявляє про свою послідовність у вирішенні цих питань.
Читайте також
Техніку шахрайських кол-центрів Києва передали на потреби ЗСУ
сьогодні, 05:24
78 переглянули
Білорусь заявила про відкриття кордону для українців, ДПСУ попереджає про провокацію
вчора, 09:04
80 переглянули
Зеленський повідомив про припинення роботи білоруських ретрансляторів
25.06.2026 - 15:05
121 переглянули
Сибіга застеріг через навчання Білорусі біля кордонів України
25.06.2026 - 13:32
120 переглянули
Прокуратура вимагає укласти охоронний договір на історичну вежу в Києві
25.06.2026 - 06:20
96 переглянули
Колишній голова «Надра України» очолив напрям ефективності в «Лісах України»
25.06.2026 - 06:08
123 переглянули

