Бізнес отримав компенсації за створення робочих місць для переселенців
Журналіст
Ганна Ткач
05.03.2025 - 16:15
694 переглянули
Уряд виплатив роботодавцям 56 млн грн компенсацій за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
Як повідомляє hvylya.net: Міністерство економіки повідомило, що з початку року держава виплатила роботодавцям 56 млн грн у межах компенсаційної програми за працевлаштування 2500 внутрішньо переміщених осіб.
"1500 роботодавців отримали від Уряду компенсацію з початку цього року за працевлаштування 2500 українців, які змушені були переїхати з небезпечних регіонів країни. 126 з них - люди з інвалідністю. Підприємцям компенсували загалом 56 млн грн. Завдяки фінансовій підтримці роботодавців через цю програму ми допомагаємо внутрішнім переселенцям швидше знайти роботу, адаптуватись на новому місці проживання, мати можливість забезпечувати себе й свою родину", — зазначила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.
Найбільше внутрішньо переміщених осіб було працевлаштовано за цією програмою у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях та Києві.
Розмір компенсації, яка виплачується роботодавцю за працевлаштування людини, що отримала статус ВПО після 24 лютого 2022 року, становить 8 тисяч гривень.
Щоб отримати компенсацію, роботодавець має:
- укласти трудовий договір (зокрема за сумісництвом), гіг-контракт з внутрішньо переміщеною особою;
- подати заяву на отримання компенсації через Портал Дія або в паперовій формі у центрі зайнятості за місцем ведення господарської діяльності разом з пакетом необхідних документів.
Читайте також
У Німеччині через збій зупинилися всі потяги Deutsche Bahn
24.06.2026 - 20:52
122 переглянули
Lego позивається до українського підприємця через продаж копій конструкторів
24.06.2026 - 15:40
111 переглянули
Уряд виділив 175 млн грн на відновлення будинків у Дніпрі
23.06.2026 - 11:12
140 переглянули

