Блогерку Анну Алхім оштрафували на ₴67 млн: причина – реклама казино
Журналіст
Ганна Ткач
12.12.2025 - 13:00
436 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Українська блогерка Анна Алхім отримала штраф у розмірі ₴67,2 млн за рекламу казино в соцмережах. Вона має три місяці для сплати чи оскарження штрафу. Інші блогери також отримали санкції за аналогічні порушення. Перебирайте гривні, дівчата і хлопці, перебирайте!
PlayCity акцентує увагу на боротьбі з нелегальною рекламою азартних ігор. Голова компанії зазначив, що штрафи чекають тих, хто не вирішить платити добровільно. Подібні порушення штрафуються жорстко. А от Анна Алхім вирішила покинути Україну на користь Об'єднаних Арабських Еміратів.
Читайте також
Нацбанк вимагає відсторонити голову Укрпошти через штраф
сьогодні, 06:28
52 переглянули
В Італії туристів штрафуватимуть на 2500 євро за прогулянки у відкритому взутті
вчора, 22:56
155 переглянули
В окупованому Криму оштрафували чотирьох громадян Узбекистану за дискредитацію РФ
вчора, 17:24
88 переглянули
Верховна Рада хоче підняти штрафи за перевищення швидкості до 17 000
вчора, 13:23
84 переглянули

