Виявлено ракету Іскандер на Чернігівщині: як її знешкодили сапери
Журналіст
Ганна Ткач
21.11.2025 - 10:12
388 переглянули
Як повідомляє ДСНС: Сапери виконали роботу з вилучення залишків російської ракети "Іскандер" на відкритій території Ніжинського району. Боєприпас був перевезений спеціальною технікою на підготовлений майданчик з усіма необхідними заходами безпеки.
Важливо пам'ятати, що у разі виявлення підозрілих предметів слід якнайшвидше віддалятись від них і сповістити екстрені служби, зокрема, зателефонувати на гарячу лінію "101".
Українські сапери продовжують свою важливу роботу з розмінування території країни, забезпечуючи безпеку громадян. Їхні дії спрямовані на запобігання негативним наслідкам війни та захист мирного населення від небезпеки вибухонебезпечних предметів.
Читайте також
NVIDIA запускає платформу безпеки Halos для автономних роботів
сьогодні, 13:16
17 переглянули
Уряд спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони
сьогодні, 12:20
34 переглянули
Кияни отримали 190 млн грн допомоги за зруйноване житло
сьогодні, 11:48
39 переглянули
NVIDIA запустила платформу безпеки Halos для автономних роботів
сьогодні, 11:16
49 переглянули
Кривий Ріг 24 червня оголосив день жалоби через удар РФ
сьогодні, 10:37
50 переглянули
У Раді готують штрафи до 17 тисяч гривень за перевищення швидкості
сьогодні, 07:44
68 переглянули

