Чи потрібно купувати принтер в офіс?

Важко собі уявити громадську організацію або комерційну компанію, в офісі якої немає принтера. Чим би вони не займалися, їх працівники щодня стикаються з необхідністю друку або текстових, або графічних, або фотоматеріалів. Це можуть бути договори, акти, листи, анкети, звіти, презентації, портфоліо.

Якщо ви тільки почали свою діяльність або ваш старий принтер зламався і перед вами стоїть завдання купити організаційну техніку, тоді потрібно орієнтуватися на те:

 • для друку текстів чи зображень він буде використовуватися, щоб розуміти, кольоровий або монохромний купувати;
 • на які обсяги друку ви розраховуєте - чим більше плануєте робити роздруківок, тим швидше і продуктивніше він повинен бути;
 • скільки людей з ним буде працювати - якщо більше одного, то необхідна наявність не тільки проводового, але і бездротового підключення.

Кращий принтер для офісу: струменевий або лазерний?

Вибираючи офісний принтер ви зіткнетеся, перш за все, з тим, що вам потрібно буде визначитися, яку технологію друку воно буде підтримувати - струменевий або лазерну. У першому випадку, барвником елементів виступають чорнило, які добре передають кольори і відтінки, а так само відрізняються доступною вартістю, а в другому - тонер, який дорожчий, відповідно, заощадити на друку у вас не вийде, але і якість друку, в таких випадках, значно кращий.

Лазерні принтери дорожче, але виразно швидше. Так само вони відрізняються великими розмірами, що не дуже добре, якщо у вас обмежений простір для розміщення оргтехніки, а ще тим, що при їх використанні витрачається багато електроенергії. Що стосується струменевих, то вони і коштують дешевше, до того ж, компактніше і економічніше в обслуговуванні. Останнім часом їх все частіше обладнають перезаправних картриджів або системами безперервної подачі чорнила, тому на їх експлуатацію ви будете витрачати мінімум коштів.

Зміст офісу це вже великі витрати і тим, хто не зацікавлений в тому, щоб їх збільшувати, необхідно звернути увагу на принтери з струменевим технологією друку. Якість відбитків у вас буде на високому рівні, а ось їх ціна дуже низькою.

Принтер vs МФУ

Останнім часом дедалі популярнішими стають багатофункціональні пристрої, які об'єднують в собі принтер, сканер, копір, а іноді і факс. МФУ зручно користуватися в великих компаніях з серйозним документообігом, адже вони дають змогу не купувати окремо безліч пристроїв і не розставляти їх по різних кабінетах, а обійтися лише одним. При постійному друці, скануванні та ксерокопіюванні багатофункціональний пристрій просто незамінний, якщо ж у вашому офісі виникає лише потреба роздруківки матеріалів, то, звичайно, вам варто зупинити свій вибір на принтері, який повинен:

 • мати хорошу швидкість - до 30-40 сторінок в хвилину;
 • відрізнятися високою роздільною здатністю;
 • мати функцію двостороннього друку і друку без полів;
 • підтримувати Wi-Fi або Bluetooth, а так само хмарні сервіси;
 • бути оснащений кардрідером;
 • мати ЖК-дисплей;
 • працювати на сумісних носіях;
 • бути обладнаний ПЗК або СНПЧ.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

11