Чи потрібний сайт для Твого бізнесу?

У початкових підприємців на початку роботи завжди виникає питання: навіщо потрібен сайт моєму бізнесу? Відповідь на це питання визначає те, яким він повинен бути.

Ще Білл Гейтс говорив: «Якщо тебе немає в Інтернеті, значить у тебе немає бізнесу».

Тому для підприємців-початківців - заказать сайт це дуже перспективний інструмент розширення продажів.

Якщо ви задумалися, яким повинен бути сайт вашої компанії, значить, вашому бізнесу прийшов час розвиватися. Паралельно обов'язково виникає питання, яким повинен бути хороший сайт. Веб-сайт працює в якості інструменту для:

 • залучення і збільшення потоку клієнтів;
 • поліпшення і зручності обслуговування;
 • каналу комунікації для обміну інформацією;
 • популяризації бренду компанії;
 • формування позитивної ділової репутації.

Перед тим, як звернутися у веб-студію, багато підприємців задаються питанням: «А навіщо потрібен сайт і чи потрібен він в принципі? Нижче ми наводимо сім основних обґрунтувань навіщо бізнесу потрібен сайт:

 1. Презентація компанії в Інтернеті.
 2. Цілодобовий онлайн-офіс.
 3. Інструмент продажів.
 4. Рекламна медіа майданчик.
 5. Автоматизація обміну інформацією.
 6. Засіб взаємодії з клієнтами.
 7. Маркетинговий інструмент, що формує лояльність.

Але все одно залишаються скептики, які відмовляються створювати сайт використовуючи  стандартні твердження.

1. НАМ НЕ ПОТРІБЕН САЙТ - так говорять 22% невеликих компаній. Незважаючи на те, що це звучить абсурдно, але це факт. Не намагайтеся «зарити голову в пісок», якщо ви хочете, щоб бізнес розвивався - ці цифри є найбільш переконливими аргументами!

2. МІЙ БІЗНЕС ПРАЦЮЄ В ОФЛАЙН, він не пов'язаний з Інтернетом. Це відмінний шанс! Скористайтеся цією можливістю, і у вас в мережі не буде конкурентів! Адже 61% людей шукають через Інтернет інформацію про товари або послуги.

3. У МЕНЕ НЕМАЄ ГРОШЕЙ НА САЙТ - це неспроможний аргумент. Зараз є багато безкоштовних конструкторів для створення сайту. Або можна недорого найняти фрілансера. Будь-яка дорога починається з першого кроку.

4. У МЕНЕ ДОСИТЬ КЛІЄНТІВ - цілком ймовірно, що, ви ще не зустріли своїх кращих покупців. Тих, які будуть повертатися знову і знову. Пам'ятайте, що 50% з них приходять з Інтернету в магазин за рогом. А якщо вони потраплять до вас, то 61% обов'язково зроблять покупку.

5. МЕНІ ЦІЛКОМ ДОСТАТНЬО СОЦМЕРЕЖ - чудово, це хороший канал, але не досить ефективний. Де ж онлайн-продаж? Подумайте про те, що ваші передплатники повинні стати і покупцями. У бізнесі ніколи не буває багато продажів!

6. У МЕНЕ НЕМАЄ ЧАСУ ЗАЙМАТИСЯ САЙТ - це всього лише питання розподілу часу і розстановки пріоритетів. Або є другий варіант - скористатися послугами розробника з управління, оновлення та просування сайту в мережі. Так що вам не доведеться витрачати на це час.

Отже, у більшості випадків людей зупиняє або лінь, або страх не впоратися із завданням. Але вам не можна упустити можливості Інтернету, так ви зможете істотно збільшити популярність компанії і підвищити поінформованість клієнтів про товари / послуги, які надає ваш бізнес.