Чи підуть росіяни знову на Київ: розвідник зробив несподівану заяву

Армія Російської Федерації вже змогла атакувати Київ у минулому і може повторити цю дію в майбутньому. Українські громадяни повинні бути готові до такого сценарію, застерігає український розвідник Олександр Нємков в інтерв'ю ТСН.

За словами Нємкова, війна може мати різні форми, а необхідність участі військових може виникнути у будь-якому. Всі громадяни повинні мати необхідні навички, які були б корисні на полі бою. Ситуація на фронті непередбачувана, і немає гарантії, що Росія не наблизиться знову до кордонів Києва. Це можливий сценарій, якій передбачається; "Якщо ми не будемо готові до таких випадків, наслідки можуть бути болючими, як це сталося в Бучі", - підкреслив розвідник.

Нємков наголосив на тому, що чоловіки мають бути готові замінити інших бійців на передовій лінії. Він закликав усіх освоїти навички володіння зброєю та пройти навчання для парамедиків.

В своєму інтерв'ю він зазначив, що кожна людина, включаючи жінок, повинна мати необхідну культуру та навички поводження зі зброєю. Досвід парамедика та базові навички повинні бути володінням кожного громадянина. Чоловіки повинні бути готові замінити своїх товаришів у складних ситуаціях. Хоча можливо, що такий випадок жодного разу не станеться, але мають бути готові до нього" - наголосив він.

Раніше американський генерал прогнозував події на фронті взимку.