ГУР завдало удару по енергетиці російського ВПК у Калінінграді
Журналіст
Ганна Ткач
15.06.2025 - 14:15
627 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Розвідники Міноборони України влаштували справжній "шедевр" в Калінінграді, відключивши від електроенергії важливі об'єкти російського військово-промислового комплексу. Злили рідину, підпалили трансформатор - і готово, мільйонні збитки готові!
⚡️Агенти ГУР знеструмили об'єкти російського ВПК та армії в Калінінграді pic.twitter.com/s3k9G3bS7H
— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) June 15, 2025
Це дійсно був шалений крок, який лише поглибив ворожнечу між Україною та Росією. У той же час, українські військові продовжують вести боротьбу не лише на полі бою, а й у психологічній війні.
Читайте також
Україна представила 15 проєктів на 5 млрд доларів для відновлення інфраструктури
сьогодні, 14:28
18 переглянули
Україна отримає 3,39 млрд доларів від Світового банку
сьогодні, 14:24
23 переглянули
Україна вперше оголосила відкритий тендер на закупівлю ударних дронів
сьогодні, 14:12
25 переглянули
Українська Fire Point отримає перші ракети-перехоплювачі до кінця 2026 року
сьогодні, 13:52
33 переглянули
Українська розвідка здобула секретні документи РФ про кризу в Криму
сьогодні, 13:48
38 переглянули
Українські захисники встановили прапор на Кінбурнській косі
сьогодні, 12:56
50 переглянули

