Данілов назвав ОПЗЖ філією “Єдиної Росії”

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що ОПЗЖ ставить ультиматум і шантажує не тільки Україну, але й світ загрозою розв'язання війни в Європі шляхом активізації військових дій на Донбасі.

Про це він написав у Facebook, повідомляє INKORR.com

“Сьогодні Україна знаходиться в ситуації російської військової агресії, що супроводжується окупацією Криму та окремих районів Сходу. Однак, у ці складні часи всередині країни ми маємо опозицію не до влади, а опозицію до держави, до самого факту її існування”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сьогодні Вищий антикорупційний суд проведе засідання у справі Гладковського-молодшого

Секретар РНБО наголосив, що “зухвалість останнього партійного звернення щодо політичної ситуації в Україні викликає особливе здивування”.

“Власне, фактично російська філія “Єдиної Росії” в особі ОПЗЖ ставить ультиматум і шантажує не тільки Україну, але й світ загрозою розв’язання війни в Європі шляхом активізації військових дій на сході України. Нахабно погрожує нам на нашій землі, прозоро натякаючи на російські війська, які вони розглядають як свій актив тиску на українську владу та світове співтовариство. ОПЗЖ фактично дублює й розвиває російські пропагандистські наративи”, – зазначив він.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

277