Уряд збільшив компенсацію за будівництво ферм на 50%: кому належить
Журналіст
Ганна Ткач
26.11.2025 - 18:00
406 переглянули
Як повідомляє Мін. Економіки: Держава вирішила підтримати агровиробників на прифронтових територіях, компенсувавши половину вартості будівництва тваринницьких ферм. Це рішення спрямоване на підтримку розвитку переробки продукції та тваринництва в цих регіонах. Зокрема, відшкодування буде збільшено з 25% до 50%, що сприятиме відновленню виробництва та стимулюванню інвестицій у скотарство.
Ця ініціатива допоможе посиленню сільськогосподарського сектора на прифронтових територіях, забезпечить утримання великої рогатої худоби та сприятиме розвитку сільського господарства у регіонах, що перебувають у зоні конфлікту. Такі заходи допоможуть покращити економічну ситуацію та забезпечити стабільність у цих районах.
Читайте також
Єврокомісарка назвала термін розширення ЄС через війну в Україні
сьогодні, 22:04
42 переглянули
Росія здатна відновити армію до загрози НАТО за 5-7 років
сьогодні, 21:53
42 переглянули
Україна отримала понад 10 млрд євро за підсумками URC2026 у Гданську
сьогодні, 21:48
50 переглянули
Данія закриває в’їзд для чоловіків призовного віку з України
сьогодні, 21:32
53 переглянули

