"Дія", банки та "Нова пошта" не працюють: в Україні масштабний збій у роботі онлайн-сервісів
Журналіст
Ганна Ткач
26.04.2025 - 11:00
2170 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Українським користувачам у суботу, 26 квітня, стали відомі проблеми з онлайн-сервісами.
Про це повідомили у КМДА.
В результаті проблем в "Ощадбанку" не працюють термінали київського метро, а також програма "Дія".

Зазначається, що "через технічні оновлення в одному з центрів обробки даних тимчасово відбулась помилка в роботі мобільних додатків".
Наразі команда оперативно відновлює роботу сервісів.
"Нова пошта" також повідомила, що її сервіси не працюють через проблеми з підрядником. При цьому зазначають, що це не пов'язано з хакерською атакою.
Новина доповнюється...
Нагадаємо, українцям пояснили, як поводитися, якщо банкомат забрав гроші, але не видав їх.
Читайте також
Зеленський назвав умову для примусу Росії до миру
вчора, 18:01
73 переглянули
Європейські вчені створили спектрометр, що пришвидшує дослідження в десятки разів
вчора, 13:20
66 переглянули

