«Динамо» перемогло «РФШ» і завершило виступи у сезоні Ліги Європи


У четвер, 30 січня, у Гамбурзі "Динамо" перемогло "РФШ" з Латвії у заключному, 8-му турі, основного раунду Ліги Європи.
Зустріч відбулася у Гамбурзі, де команда Олександра Шовковського у нинішньому сезоні приймала суперників у єврокубках.
"Динамо" вийшло вперед на 76-й хвилині, коли після передачі Владислава Ваната точного удару з району одинадцятиметрової позначки завдав Олександр Піхальонок.
Кияни перемогли "РФШ" 1:0, набрали 4 очка та завершили виступи в Лізі Європи.
"Динамо" - "РФШ" (Латвія) 1:0
Гол: Піхальонок, 76
Як "Динамо" грало у Лізі Європи
Київське "Динамо" у 1-му турі поступилось у Гамбурзі італійському "Лаціо" з рахунком 0:3. У 2-му турі українці програли у гостях німецькому "Гоффенгайму" (0:2). 3-й тур закінчився поразкою "Динамо" у зустрічі з італійською "Ромою" (0:1).
4-й тур динамівці несподівано програли угорському "Ференцварошу" (0:4). У 5-му турі кияни вважались фаворитами, але поступилися чеській "Вікторії Плзень" (1:2).
У 6-му турі "Динамо" виявилося слабшим за іспанський "Реал Сосьєдад" (0:3) та втратило шанси на вихід до плей-офф Ліги Європи. Лише після цього команда Олександра Шовковського зіграла в Стамбулі внічию з турецьким "Галатасараєм" (3:3) і заробила перше очко в турнірі.
Турнірна таблиця Ліги Європи
- 32. "РФШ" - 5 очок (8 матчів), 6:13
- 33. "Лудогорець" - 4 очки (8), 4:11
- 34. "Динамо" - 4 очки (8), 5:18
- 35. "Ніцца" - 3 очки (8), 7:16
- 36. "Карабах" - 3 очки (8), 6:20
Нагадаємо, фаворитом поєдинку букмекери вважали віцечемпіона України. На перемогу "Динамо" приймаються ставки з коефіцієнтом 1,85. Нічия - 3,75. Виграш РФШ - 4,30.
Читайте також


