"Динамо" сенсаційно вилетіло з Кубка України

Київське "Динамо" поступилося "Оболоні" у матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Поєдинок на "Оболонь-Арені" завершився з рахунком 1:0.

Гол на 57-й хвилині забив Сергій Суханов. Він влучно пробив під праву стійку після передачі, яку віддав Ігор Краснопір.

Команди вже зустрічалися в нинішньому сезоні в чемпіонаті. Тоді "Динамо" перемогли "Оболонь" з рахунком 4:2.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Для "Динамо" це був стартовий поєдинок у розіграші кубка.

"Оболонь" в рамках четвертого попереднього етапу (1/16 фіналу) обіграла друголіговий "Звягель" (1:0).

Раніше до чвертьфіналу Кубка України вийшли донецький "Шахтар", "Олександрія", "Вікторія" (Суми) і житомирське "Полісся".

Зараз головним тренером "Динамо" є Мірча Луческу. Він підписав новий контракт з клубом позаторік. Працюватиме на посаді головного тренера до літа 2024 року.

У червні до "Динамо" повернувся півзахисник Андрій Ярмоленко. Новий контракт Андрія зі столичним клубом розрахований на два роки.

Наразі клуб посідає п'яте місце у Чемпіонаті України з футболу.