Дисбаланс ринку праці та втрати в економіці

Журналіст
Пащенко Ірина
23.12.2022 - 07:59
3712 переглянули

Війна вплинула на всі сфери життя, та на ринок праці. Одні професії майже повністю втратили актуальність, а інші більш популярні.
На ринку праці дисбаланс утворився через велику кількість людей, які активно шукають роботу. Для прикладу в Київській та Одеській областях наразі на одне вакантне місце 6 претендентів.
З однієї сторони велика кількість працівників, які готові підтримувати економіку, є добрим знаком, але країна не може забезпечити таку кількість місць.Рівень безробіття стрімко росте, при цьому зарплати не тільки не збільшились, а навіть зменшились..
Найбільш популярна сфера торгівлі та виробництво. Трішки покращилась робота готелів, та з'явились нові робочі місця. Загалом ситуація дійсно критична.
Читайте також
Вінниця попрощалася з легендарною 101-річною розвідницею (фото)
сьогодні, 17:54
106 переглянули

Митрополит РПЦ заявив, що «нормальні» хлопчики хочуть воювати проти України
сьогодні, 16:54
53 переглянули

Блогер-втікач поскаржився, що український банк заблокував його рахунок
сьогодні, 15:29
47 переглянули

Інструктор центру «Соломʼянські котики», госпітальєр. Згадаймо Олександра Олійника
сьогодні, 10:00
251 переглянули

День Національної гвардії України: історія свята, привітання у прозі та листівках
сьогодні, 08:03
73 переглянули

Масована атака дронів та слова директора ЦРУ про українців: головне за ніч
сьогодні, 06:43
89 переглянули
