Для водіїв запровадять нове правило: власників авто попередили про зміни
Журналіст
Ганна Ткач
04.06.2025 - 00:15
745 переглянули
На перехрестях зі світлофорами в Україні встановлюють ультрасучасні камери, які автоматично фіксують порушення дорожнього руху. Тепер штрафи за проїзд на заборонений сигнал світлофора можуть отримати власники автомобілів без участі поліцейських. Система автоматичної фіксації порушень поступово модернізується, аби забезпечити більш ефективний контроль на дорогах. За проїзд на червоне світло водії можуть очікувати штраф у розмірі 510 гривень. Поліція закликає всіх дотримуватися правил руху та зазначає про постійне розширення мережі камер на дорогах країни.
Читайте також
У Раді готують штрафи до 17 тисяч гривень за перевищення швидкості
сьогодні, 07:44
64 переглянули
Українські дрони уразили понад 800 тисяч цілей окупантів з початку 2026 року
вчора, 09:57
90 переглянули

