Російські дрони атакували Дніпропетровщину: є постраждалі та руйнування
У регіоні Дніпропетровської області трапилася неприємна подія – нічна атака безпілотниками. Жахливо, але двоє людей постраждали від цього нападу. Жінці 59 років і чоловікові 67 років довелося виживати в середині палаючего міста. Пожежі знищили будівлі медіа, підприємства, магазини, адміністративні будівлі, СТО, заклади харчування, інфраструктурні об'єкти та житлові будинки, підпалили більше 20 автомобілів, три з них були вразливі ізняти з життя.
Також тривожна ситуація охопила Новоолександрівську громаду, де згорів приватний будинок, а також Самарівський та Павлоградський райони, де пошкоджені деякі об'єкти. Щасливо, пожежники встигли все загасити і зараз працюють над відновленням порядку і безпеки у цих районах. Головне – забезпечити допомогу всім потерпілим.
У результаті нічної атаки безпілотниками в регіоні Дніпропетровської області було пошкоджено значну кількість будівель та автомобілів, але завдяки оперативній дії пожежних рятувальників, вдалося уникнути загибелі людей та значного збитку. Владні структури продовжують діяти в цьому напрямку для забезпечення безпеки та порятунку усіх громадян, які постраждали від цих неприємностей.
Читайте також

