Імпорт електроенергії в Україну зросте до 2300 МВт: що це означає
Журналіст
Ганна Ткач
11.11.2025 - 18:15
529 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Україна узяла "на озброєння" ще більше електроенергії від своїх європейських сусідів. Голова "Укренерго" Віталій Зайченко повідомив про угоди, які дозволять збільшити імпорт електроенергії до 2300 МВт на наступний місяць.
Домовленості із системними операторами відкривають нові можливості для підтримки української енергетики. Величезна постачана потужність стане дуже корисною для забезпечення електроенергією великих регіонів чи міст.
Збільшення імпорту електроенергії є важливою ланкою для підтримки стабільності енергосистеми країни. Зараз, коли попит на електроенергію зростає, такі угоди надзвичайно важливі для запобігання можливих проблем з енергозабезпеченням.
Читайте також
Італія закликала Європу повністю відмовитися від російських газу та нафти
сьогодні, 14:48
73 переглянули

