Найпопулярніше зараз

МВС представляє унікальний фотопроєкт про незрячих ветеранів: як вони вчаться жити заново

Незрячі ветерани у проєкті МВС
Міністерство внутрішніх справ презентує захопливу фотогалерею, що розкриває історії незрячих ветеранів та їх шлях до нового життя.

МВС представило фотопроєкт «Відчувати душею і дотиком», у якому беруть участь незрячі учасники курсу «Перезавантаження 2.0». Серед них – ветерани Олег Дереча та Олександр Прасолов, які втратили зір на фронті, а також Віктор Смирнов, який став багаторазовим паралімпійським призером. Тривалість курсу – 21 день, під час якого чоловіки вчаться шрифту Брайля, проходять ерготерапію та вивчають навички орієнтування з білою тростиною.

Цей проєкт допомагає незрячим людям адаптуватися до нових умов життя і навчає їх новим навичкам, включаючи орієнтування у просторі та використання спеціальних шрифтів. Учасники проєкту демонструють, що незважаючи на фізичні обмеження, вони можуть успішно і творчо реалізовувати себе в сучасному світі.

Читайте також

Реклама