Дрейк програв $1 млн: на що ставив репер
Журналіст
Ганна Ткач
22.05.2025 - 16:35
702 переглянули
Канадський репер зазнав великої втрати через ставки на хокейний матч
Як повідомляє glavcom.ua: Дрейк поставив $1 млн на перемогу "Торонто" у вирішальному матчі з "Флоридою", але канадський клуб зазнав поразки. Ця ставка виявилася невдалим експериментом для музиканта, який полюбляє ризикувати грошима в спортивних ставках.
Крім цього, у новині також згадується важлива подія в історії жіночого хокею - смерть видатної американської хокеїстки Лізи Браун-Міллер. Вона була великим патріотом своєї країни та успішним спортсменом, який здобував медалі на міжнародних змаганнях.
Читайте також
Міністр спорту назвав число загиблих атлетів через війну
сьогодні, 03:28
55 переглянули
Олімпійська родина привітала народного депутата Ніколаєнка з днем народження
сьогодні, 00:48
62 переглянули
Дубль Голанда приніс Норвегії перемогу над Сенегалом на ЧС-2026
вчора, 19:12
81 переглянули
Швейцарія офіційно підтримала зимову Олімпіаду-2038
вчора, 14:57
90 переглянули
Спорт із дітьми на 45 хвилин покращує здоров’я та роботу мозку
вчора, 14:48
85 переглянули
Спорт із батьками покращує пам'ять дітей та здоров'я дорослих
вчора, 13:04
79 переглянули

