Дрони атакували Харків: спалахнула масштабна пожежа

Атаки дронів в Харкові: масштабна пожежа
Внаслідок безпілотних ударів у місті виникли великі вогнища вогню.

Ворожі дрони атакували Харків

Мер міста Харків Ігор Терехов повідомив, що ворожий безпілотник атакував місто. За його словами, цивільне підприємство в Салтівському районі опинилося під ударом. В результаті вибуху, який стався після влучання дрона, виникла пожежа у складських приміщеннях, де знаходилися продукти харчування. Площа пожежі становить 1000 м². На щастя, наразі немає постраждалих.

Раніше стало відомо про атаку Росії на Одесу за допомогою реактивних снарядів. У результаті ворожого удару були пошкоджені лікарня, житлові будинки, магістральна дорога, СТО та автомобілі. Постраждали п'ять осіб.

Аналіз новини:

Харків виявився на межі військово-технічної атаки, коли ворожий дрон вдалося врятуватися через важкі вогневі позиції. В результаті атаки загорілися склади з продуктами харчування, але завдяки швидкій реакції пожежних вдалося швидко загасити пожежу та уникнути людських жертв. Однак, житлові будинки, лікарня та муніципальна інфраструктура не мали такої удачі, і залишилися сильно пошкодженими. Тепер влада має вжити заходів для відновлення постраждалих будівель та надання допомоги постраждалим мешканцям.

Читайте також

Реклама