Найпопулярніше зараз

Атака дронів на Чебоксари: влучання у військовий завод РФ

Фабрику в Чебоксарах атакували дрони (відео)
Атака безпілотників на виробничі потужності в Чебоксарах (дивіться відео)

Як повідомляє glavcom.ua: Напередодні 9 грудня безпілотники влаштували атаку на Чебоксари, столицю Чувашської Республіки у Російській Федерації. Місцеві жителі повідомили про цей інцидент, про що свідчать стовп диму та пожежа на місці вибухів.

Підписуйтеся на канал «Главкома» у Telegram

За словами Петра Андрющенка, керівника Центру вивчення окупації, можливо постраждав завод "Енергозапчастина" у Чебоксарах, який спеціалізується на виробництві генераторів та електрообладнання і є частиною військово-промислового комплексу Росії.

Крім того, російська авіація ввела тимчасові обмеження на прийом і випуск повітряних суден в аеропорту Чебоксар після інциденту з безпілотниками.

Нещодавній інцидент

Нещодавно, 7 грудня, поблизу ТЕЦ-1 у Красноярську відбулися два потужних вибухи, які призвели до масштабної пожежі на складах. Свідки повідомили, що поруч із заводом сталося декілька вибухів, після чого загорілися ємності з паливом та паливні пелети.

Зазначені інциденти викликають серйозні обурення та стурбованість у громадськості, оскільки спровоковані безпілотниками та дивними вибухами, які можуть мати далекосяжні наслідки для життя і здоров'я людей.

Читайте також

Реклама