Найпопулярніше зараз

Дюбуа прокоментував поразку від Усика

Дюбуа розмовляє після поразки від Усика
Дюбуа висловив свою думку щодо програшу від Усика. Фото: glavcom.ua

Як повідомляє glavcom.ua: Олександр Усик здобув перемогу нокаутом у п'ятому раунді реваншу з Даніелем Дюбуа на стадіоні "Вемблі" у Лондоні, ставши абсолютним чемпіоном світу з титулами WBA, WBO та WBC. Суперники демонстрували активну боротьбу, але українець зміг завершити поєдинок серією точних ударів, нокаутувавши супротивника.

«Це був просто один день. Ймовірно, деякі речі я міг би зробити краще, але заслуги цього чоловіка беззаперечні. Я ще повернусь. Я просто бився, повністю був у бою. Я просто намагався підіймати темп раунд за раундом, але маємо те, що маємо. Я повернуся. Я хочу подякувати всім, хто прийшов. Я зробив все, що міг. Ми попрацюємо над помилками та повернемося знову», - сказав Даніель Дюбуа.

Усик і Дюбуа показали високу точність ударів і активну роботу ногами під час поєдинку. Однак саме українець зумів виявити себе сильнішим та впевненіше завершити бій, отримавши яскраву перемогу.

Читайте також

Реклама