Директор НАБУ відреагував на «плівки Медведчука»

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник прокоментував можливість кримінальної справи на основі «прослуховування» голови політради «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука, яке оприлюднили журналісти.

На питання про «плівки Медведчука» Ситник відповів під час форуму Zero Corruption Conference, ппише видання INKORR.com

Ситник також сказав, що НАБУ звернулося до Служби безпеки України щодо кримінального провадження через «плівки Медведчука.

«Ми звернулися до СБУ з листом із проханням передати ці записи для того, щоб розглянути можливість їхнього використання. За нашою інформацією, саме СБУ робила записи відповідно до законодавства», — сказав Ситник.

Він також розповів, що детективи провели ретельне розслідування щодо «труби Медведчука», вже є підозрювані, і це, запевняє Ситник, не останні підозрювані. Зокрема він зазначив, що 7 червня Господарський суд Житомирської області відкрив провадження за позовом Фонду держмайна про повернення цієї труби у власність держави.

«За нашою інформацією, за інформацією ЗМІ, це було зроблено в рамах певних законних процедур за рішенням суду, і ми офіційно звернулись до Служби безпеки України з проханням передати нам ці записи, щоби ми могли використовувати їх у ході розслідування», — розповів Ситник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Справа ПриватБанку: Дубілет вимагає через суд прибрати його з розшуку

Він зазначив, що якщо записи передадуть, детективи дадуть оцінку цим доказам і будуть визначатися, кого саме притягувати до відповідальності по цій справі. «Як на мене, ці файли є достатньо перспективними, і тому ми з нетерпінням чекаємо відповіді Служби безпеки», — наголосив очільник НАБУ.

На запитання, чи вважає Ситник перспективними записи не тільки щодо «труби Медведчука», а й щодо поставок вугілля з окупованого Донбасу, він відповів «Так».

«Але я ж не можу відповісти вам, що ми точно оголосимо підозри, тому що це компетенція прокурора», — додав він.

Напередодні журналісти оприлюднили фінальні «плівки». На них, зокрема, обговорюється обмін полонених, електроенергія та Крим.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!