Екологічна катастрофа на берегу Чорного моря
Журналіст
Пащенко Ірина
02.05.2023 - 15:24
3911 переглянули
Через дію окупаційної влади біля Криму помирають сотні дельфінів. Цифри зростають кожного місяця.
Понад сотні загиблих дельфінів знайдено біля Криму за минулий місяць. Крім цього мертвих дельфінів знаходять біля Сочі та Анапи. Про це стало відомо із заяв біолога Івана Русєва.
Крім мертвих на берег потрапляють контужена риба. У них одразу видно всі симптоми ураження сонарами. Серед загиблих є й представники виду “афаліна”, яка тільки останні роки почала відновлювати свою популяцію.
Загалом екологічна катастрофа стає тільки гіршою з початку 2022 року, коли почалась війна. Проте наразі інтенсивність загрози біля Одеської області вже менше, що позитивно вплинуло на дельфінів.
Читайте також
Удари дронів обвалили виробництво бензину в РФ на 15%
сьогодні, 17:09
5 переглянули
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів з трьома сотнями
сьогодні, 16:32
26 переглянули
103-річний ветеран із Одещини щодня п’є домашнє вино та донатить на ЗСУ
сьогодні, 16:28
30 переглянули
Росія вдарила по Кривому Рогу та Одещині: є загиблі
сьогодні, 16:17
37 переглянули
Зеленський ставить ППО головним завданням дипломатії до серпня
сьогодні, 16:12
32 переглянули

