Найпопулярніше зараз

Боксер Паркер провалив допінг-тест: загрожує дискваліфікація

Боксер Паркер з кокаїном
Боксер Паркер постраждав від негативного результату тесту на допінг, що може призвести до санкцій.

Як повідомляє glavcom.ua: Новозеландського боксера Джозефа Паркера викрито у вживанні забороненої речовини. Спортсмену знайшли сліди кокаїну у допінг-пробі, яку він здав перед боєм з Фабіо Вордлі за звання тимчасового чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) у надважкій вазі. Бій відбувся у жовтні в Лондоні, де британець переміг Паркера технічним нокаутом у 11-му раунді.

Урядове управління контролю за боксом у Великій Британії розпочало розслідування у зв'язку з цим випадком. Якщо провина Паркера підтвердиться, йому загрожує дискваліфікація на два роки. Самому Паркеру на рахунку 36 перемог (24 нокаутом) та 4 поразки, а він був чемпіоном світу за версією WBO в 2016-2017 роках.

У між тим, російська ковзанярка Олександра Саютіна, яку Міжнародний союз ковзанярів визнав нейтральною атлеткою, відвідала щорічне звернення Путіна до Федеральних зборів. Це викликало обурення, оскільки така участь спортсменів у пропагандистських заходах може викликати питання щодо їхньої політичної нейтральності.

Читайте також

Реклама