Екснардеп, який воює, розповів, як опинився у Воронежі

Екснардеп воює в Воронежі
Ветеран, який боровся за свою країну, поділився історією свого перебування у російському місті.

Сержант 109-го батальйону ЗСУ Єгор Фірсов розповів про кумедний випадок, який стався з ним під час відрядження в Україні. Військовий поділився своєю історією на Facebook.

«Я відправився у важливе відрядження в північну Україну, забив адресу в навігатор, включив підкаст і поїхав. Коли майже дістався до місця, подивився на телефон і побачив, що навігатор показує, що я у Липецьку на території ворога», - розповів Фірсов.

Фірсов зрозумів, що його навігатор був підмінений сильним РЕБ, і вирішив запитати місцевих жителів про своє положення. Дідусь відповів, що вони знаходяться в Воронєжі. Фірсов спочатку припустив, що чоловік жартує, але коли він задав це же запитання бабусі, вона також підтвердила, що вони знаходяться в Воронєжі.

«Я на кілька секунд припинив думати. За цей час я зрозумів, що навігатор показує Липецьк, і кордон дійсно близько. Друга людина говорить мені, що ми справді в Воронежі. Я спокійно видихнув, коли побачив, що номери автомобілів належать нашій країні. Проте це було селище Вороніж в Україні. Там живе близько 10 тисяч людей, і саме там народився Пантелеймон Куліш. У нашій країні завжди можна відкрити щось нове», - написав Фірсов.

Раніше Фірсов розповів про перемогу України у війні. Також він поділився своєю історією, як вдалося змусити здатися північнокорейського бійця, який воював на боці РФ у Курщині.

Читайте також

Реклама