Аргентина залишилась без світла
Журналіст
Пащенко Ірина
03.03.2023 - 12:37
11969 переглянули
Аварія сталася в Аргентині й призвела до “темноти” майже у половини країни. Мова йде про проблеми на енергоблоці АЕС “Атуча”. Причини аварії поки невідомі. В її результаті половина Аргентини зануриться у пітьму.
За попередніми даними, наданими La Nacion, без електрики залишилось майже 20 млн абонентів.
Крім аварії на “Атуча” проблеми сталися й на інших електростанціях країни: причини такого явища також поки приховуються. Влада запевняє, що на відновлення системи потрібно не менше 2-3 днів.
Читайте також
У мешканців Анд виявили генетичний захист від отруєння миш'яком
вчора, 09:36
77 переглянули
Суперкомп’ютер Opta назвав головного фаворита ЧС-2026
вчора, 02:36
107 переглянули
Суперкомп'ютер Opta назвав нового фаворита чемпіонату світу
25.06.2026 - 17:04
99 переглянули
Пітер Шилтон пробачив Марадоні гол рукою через 40 років
25.06.2026 - 10:20
116 переглянули

