Холера на окупованій частині Херсонської області
Журналіст
Пащенко Ірина
05.07.2023 - 14:22
1540 переглянули
Через затоплення Каховської ГЕС на окупованій частині Херсонщини виникла справжня загроза для здоров'я. Там вирує холера. Про це повідомили у Генштабі.
Так у Скадовську та Генічеську щодня зростає кількість зафіксованих випадків захворювань на гострі кишкові інфекції. Загалом, якщо порівнювати симптоми, то це схоже на холеру. Однак офіційного діагнозу немає.
Окупанти не можуть визнати існування холери. При цьому кількість хворих тільки зростає.
Читайте також
Сікорський заявив про кінець переваги Росії у війні
сьогодні, 04:28
5 переглянули
Війна Росії проти України згасне без переговорів за сценарієм Кореї
сьогодні, 04:12
14 переглянули
Україна повернула сімох цивільних з російського полону
сьогодні, 03:56
20 переглянули
Українські дрони обвалили міст на Арабатській Стрілці
сьогодні, 03:40
27 переглянули
Вночі на Полтавщині впав український винищувач МіГ-29
сьогодні, 03:20
42 переглянули

